Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

 

Styret og ansatte

Øivind Gladsø
 

Øivind Gladsø

Leder

E-post: oivind.gladso@capgemini.com
Mobil: 90824192

Svein Mossing
 

Svein Mossing

Nestleder

E-post: svein.mossing@skanska.no
Mobil: 98210202

Knut Guldbrandsen
 

Knut Guldbrandsen

Styremedlem

E-post: knut@kgprosjekt.no
Mobil: 90176895

Brit Stavik
 

Brit Stavik

Styremedlem

E-post: brit.stavik@gmail.com
Mobil: 92267740

Ola Nygard
 

Ola Nygard

Styremedlem

E-post: on@sands.no
Mobil: 48016546

Eivind Gjeraker
 

Eivind Gjeraker

1. varamedlem

E-post: eivind.gjeraker@gmail.com
Mobil: 90733187

Bente Landmark
 

Bente Landmark

2. varamedlem

E-post: bente.landmark@gmail.com
Mobil: 92211332

Cecilie Stray
 

Cecilie Stray

Leder av valgkomité

E-post: cecilie.stray@gmail.com
Mobil: 92268664

Kathrine Sole Semb
 

Kathrine Sole Semb

Daglig leder

E-post: kathrine@b-ir.no
Mobil: 91828371