Styret og ansatte

Styret i Sarpsborg idrettsråd består av et representativt utvalg av idrettslagene i Sarpsborg, velges på årsmøte.

Styret 2021/22: 

Leder:        Pål Tønnesen        STK            Pal.Arne.Tonnesen@dahl.no      

Nestleder:  Kjell Lunde            Varteig OL     kjell.lunde44@gmail.com

Styremedl: Henrik Biørnstad    SIL Friidrett    henrik.biornstad@hiof.no

Styremedl: Bodil Lorentsen      SIBK              bodil.lorentsen@hotmail.no      

Styremedl: Ida Slydahl     Skjeberg Cykleklubb    i.m.slydahl@gmail.com      

Styremedl: Bente Abrahamsen Friskis og Svettis  bente.abrahamsen@dnb.no

1.varamedl: Trine Moe     Sarpsborg Turnforening  trinemoe@viken.no      

2.varamedl:  Pål Marthinsen    SFK    pal@sarpsborgfk.no

 

Daglig leder: Kjell Einar Andersen         sir@sarpsborg.com     91616740

Idrettskonsulent: Ole Henrik Andersen  ohan@sarpsborg.com 90679140